Knihy beletria Pre deti a mládež Komiksy

Rozmery: 170x260 mm
Žáner: Sci-fi, fantasy, horory
Objednajte dnes a tovar pravdepodobne odošleme v stredu 4.9.2024
Túto knihu si môžete zakúpiť aj s 30 % cenovým zvýhodnením. Kniha má drobné nedostatky: ošúchaný roh. Cena zvýhodnenej knihy je 9,69 € a presnejšie informácie vrátane obrázkov tejto konkrétnej knihy sa dozviete tu.

Viac o knihe Batman: Rok jedna (Frank Miller)

Legendární Frank Miller (Sin City, 300) v jedné ze své nejslavnějších prací. Poté, co v Návratu temného rytíře popsal Batmanovy poslední dny, vrátil se v Roku jedna k začátkům slavného mstitele. A nejsou to začátky nijak jednoduché. Rok jedna sleduje příchod Bruce Waynea do Gothamu, kde si pomalu začíná uvědomovat, že stát se postrachem zločinců nebude zase tak snadné. Zároveň s ním přijíždí i čerstvě ženatý poručík Gordon, který vstupuje do policejního sboru a zjišťuje, že poctivý polda to v něm nebude mít snadné. Temný a syrový příběh patří spíš do kategorie „detektivka drsné školy“ než superhrdinský komiks. I v podání malíře Davida Mazzucchelliho je Gotham spíše „do špíny zamilované velkoměsto“ než gotický lunapark známý z filmů. U knihy je množství bonusů, včetně původních náčrtků, scénářů a minikomiksů! Tímto komiksem se inspiroval úspěšný film Batman se vrací.

Svetlo v plameni
VIna, ktoru nesies

Batman: Rok jedna (Frank Miller)