Učebnice, slovníky Základné školy Slovenský jazyk SJ pre školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

SJ pre školy s vyučovacím jazykom maďarským (VJM)

V tejto kategórii nájdete dostupné učebnice a pracovné zošity či iné pomôcky zo slovenského jazyka, ktoré sú určené pre ZŠ s VJM (základné školy s vyučovacím jazykom maďarským).

Žiaci, ktorí majú problém so zvládnutím slovenčiny, tak získajú dostatočný priestor na zvládnutie slovenského jazyka v škole, ale aj doma.

Dostupnosť: Zoradenie:
Pracovný zošit zo slovenského jazyka pre 5. ročník ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)
Pracovný zošit podobne ako učebnica Slovenský jazyk pre 5. ročník ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským sa skladá z 9 kapitol a jeho súčasťou sú prílohy, ktoré obsahujú zhrnutie gramatiky a testy pomocou ktorých žiaci môžu skontrolovať ovládanie učiva.Úlohy a cvičenia sú pestré a motivačné a sú rôzneho charakteru. Úlohy a...
Posielame do 3 pracovných dní

Cambridge English Advanced Result Student's Book + Online Practice (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)Matematika - zbierka príkladov a testov - nová GENERÁCIA (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)New Headway, 3rd Edition Upper-Intermediate Workbook with Key (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)Our World 3 Video DVD (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)Kľúčikov notovníček - hudobná výchova - hudobná náuka (Pracovná učebnica pre PHV a I. stupeň ZŠ) (A. Döményová, S. Pappová, V. Szetyinská, Z. Vargová, M. Alabánová)