Učebnice, slovníky Základné školy Príprava na prijímacie skúšky Anglický jazyk
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Anglický jazyk

Dostupnosť: Zoradenie:
English stories - anglická čítanka pre 3. ročník (Denisa Kováčová)
English stories - anglická čítanka pre 3. ročník
Denisa Kováčová | Vydavateľstvo Taktik s.r.o (2022)
"Zážitkové čítanie a hravé učenie angličtiny pre malých školákov!Čítanka English stories vznikla z potreby priniesť deťom zaujímavé a veku primerané texty v cudzom jazyku, ktoré budú schopné samé si prečítať a pochopiť ich. Súčasťou textov sú aj audionahrávky.   Napomáhajú pri správnej výslovnosti a predchádzajú zafixovaniu nesprávnych návykov, ktoré sú častým javom...
Posielame do 5 pracovných dní
Deutsch mit Max neu + interaktiv 2 Hybridní učebnice (Jana Tvrzníková; Oldřich Poul; Milena Zbranková)
Deutsch mit Max neu + interaktiv 2 Hybridní učebnice
Jana Tvrzníková; Oldřich Poul; Milena Zbranková | Nakladatelství Fraus, s.r.o. (2021) CS jazyk
Nové vydání oblíbené učebnice němčiny pro ZŠ a víceletá gymnázia. Díky unikátním kódům na každé straně tematicky propojuje tištěný obsah s online procvičováním zdarma.
Posielame do 3 pracovných dní
Testy z anglického jazyka pre žiakov 9. ročníka ZŠ (Mária Kureková)
Testy z anglického jazyka pre žiakov 9. ročníka ZŠ
Mária Kureková | Príroda (2010) SK jazyk
Testy poslúžia žiakom 9. ročníka základnej školy na zopakovanie a overenie vedomostí z anglického jazyka a pomôžu im pripraviť sa na prijímacie skúšky na stredné školy. Testy vychádzajú z učebných osnov 2. stupňa ZŠ. Na konci publikácie sa nachádzajú správne riešenia.
Vypredané
Testy z anglického jazyka pre žiakov 9. ročníka základných škôl (Mária Kureková)
Testy z anglického jazyka pre žiakov 9. ročníka základných škôl
Mária Kureková | Vydavateľstvo Príroda, s.r.o. (2007) SK jazyk
Testy poslúžia žiakom 9. ročníka základnej školy na zopakovanie a overenie vedomostí z cudzích jazykov a pomôžu im pripraviť sa na prijímacie skúšky na stredné školy. Testy vychádzajú z učebných osnov 2. stupňa ZŠ. Na konci publikácií sú zaradené správne riešenia.
Vypredané

insight, 2nd Edition Upper-Intermediate Student's Book with Online Practice Pack - učebnica (Mária Kureková)Súbor hudobných príkladov - pracovný zošit Noty (Mária Kureková)Our World 1-3: Flashcards, including the Sounds of English (Mária Kureková)