Učebnice, slovníky Základné školy Maďarské učebnice ZŠ 8. ročník Chémia
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Chémia

Dostupnosť: Zoradenie:
Chémia pre 8. ročník ZŠ a 3. ročník gymnázia s osemročným štúdiom s VJM (vyučovací jazyk maďarský) (H. Vicenová)
H. Vicenová | EXPOL PEDAGOGIKA, s.r.o. HU jazyk
Učebnica v maďarskom jazyku so schvaľovacou doložkou MŠVVaŠ SR je vytvorená v súlade s iŠVP. Napomáha pri odhaľovaní a poznávaní látok a chemických reakcií, ktoré poznáme z bežného života.   Učebnica v maďarskom jazyku je v súlade s cieľmi a vzdelávacím štandardom iŠVP koncipovaná s dôrazom na rozvoj prírodovednej gramotnosti. Obsahuje dva farebne odlíšené...
Posielame do 5 pracovných dní
18,- €*15,30 €
ExpEdícia: Chémia 8. ročník základnej školy a pre terciu osemročných gymnázií - pracovná učebnica (Ľubomír Held, Jana Bronerská, Dominika Koperová)
Pilotná pracovná učebnica chémie pre 8. ročník ponúka konštruktivistické, výskumne ladené spracovanie štyroch tematických celkov: Model látky Prvky a zlúčeninyIóny, molekuly, atómy Chemické reakcie okolo nás   Učebné materiály sú v súlade so ŠVP a dizajnované na celý školský rok pre 8. ročník základných škôl a terciu osemročných gymnázií.
Vypredané