Učebnice, slovníky Základné školy Atlasy a mapy Mapy Nástenné didaktické pomôcky
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Nástenné didaktické pomôcky

Dostupnosť: Zoradenie:
Dinosauři a prehistorický svět
Nakladatelství Slovart, s.r.o. (2018) CS jazyk
Nesmírně oblíbené velkoformátové nástěnné mapy, plné pestrých obrázků, kreslené s vtipem a nadsázkou. Přinášejí poučení i zábavu, praktické zkrášlení stěn dětských pokojů, vyjímají se na chodbách a učebnách škol či školek. Praktický laminovaný povrch zaručuje odolnost, děti je mohou zkoumat podle libosti. Díky nápaditým obrázkům se zeměpis či přírodopis stávají...
Posielame do 5 dní
7,90 €*6,42 €
Drevená mapa sveta s tabuľou v slovenskom jazyku
Drevená mapa sveta s tabuľou v slovenskom jazyku. Mapa obsahuje mnoho magnetický dielikov. Hraj sa a poznávaj všetky kúty sveta. Druhá strana mapy slúži ako tabuľa na kreslenie a písanie.     - Rozmery cca 72 x 46 x 0,7 cm - Vek 3+
Posielame do 5 pracovných dní
40,63 €*30,47 €