Učebnice, slovníky Stredné školy Tovaroznalectvo
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Tovaroznalectvo

V kategórii tovaroznalectvo nájdete učebnice z vydavateľstva SPN ako: Tovaroznalectvo 1, Tovaroznalectvo 2 a Tovaroznalectvo 3.

Dostupnosť: Zoradenie:
TOVAROZNALECTVO pre 4. ročník študijného odboru potravinárstvo (G. Sládečková, Gabriela Dubová)
TOVAROZNALECTVO pre 4. ročník študijného odboru potravinárstvo
G. Sládečková, Gabriela Dubová | EXPOL PEDAGOGIKA (2013) SK jazyk
Učebnica obsahuje informácie o komoditách potravinárskeho tovaru živočíšneho pôvodu, o tukoch, koreninách a polotovary. Každá kapitola poskytuje komplexné informácie o zložení, úžitkových vlastnostiach, trhových druhoch a podmienkach skladovania uvedených druhov tovaru. Posledná kapitola je venovaná cvičeniam, na ktorých sa žiaci naučia rozpoznávať vplyvy, ktoré pôsobia na zvýšenie alebo zníženie kvality...
Posielame do 5 pracovných dní
25,- €*21,25 €
TOVAROZNALECTVO pre 3. ročník študijného odboru potravinárstvo (G. Sládečková, Gabriela Dubová)
TOVAROZNALECTVO pre 3. ročník študijného odboru potravinárstvo
G. Sládečková, Gabriela Dubová | EXPOL PEDAGOGIKA (2008) SK jazyk
Učebnica obsahovo zahŕňa tematické celky zamerané na potravinový tovar rastlinného pôvodu, rozpracované je rozdelenie tovaru so zameraním na potravinový tovar, jeho zloženie, úžitkové vlastnosti, kvalitu a jej hodnotenie. Ďalšie kapitoly poskytujú ucelené informácie o charakteristike druhoch, vlastnostiach a podmienkach skladovania jednotlivých komodít potravinového tovaru.   Doložka MŠVVaŠ SR č. 2019/10421:23-A1001
Posielame do 5 pracovných dní
28,- €*23,80 €
Tovaroznalectvo I pre OA (Z. Olšanská, A. Balažovičová)
Tovaroznalectvo I pre OA
Z. Olšanská, A. Balažovičová | Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. (2005) SK jazyk
Tovaroznalectvo 1 schválilo Ministerstvo školstva SR ako prvú časť učebnice pre žiakov študijného odboru 6317 6 obchodná akadémia.
Dostupnosť: Predobjednávka (vychádza 15.09.2024)
Tovaroznalectvo 3 (Strecký J. a kol.)
Tovaroznalectvo 3
Schválilo Ministerstvo školstva ako učebný text pre 3. ročník stredných ekonomických škôl, študijný odbor ekonomika obchodu a služieb.
Vypredané
Tovaroznalectvo II pre OA (Z. Olšanská, A. Balažovičová)
Tovaroznalectvo II pre OA
Z. Olšanská, A. Balažovičová | Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá, s.r.o. SK jazyk
Tovaroznalectvo 2 schválilo Ministerstvo školstva SR ako prvé vydanie druhej časti učebnice pre odborný predmet tovaroznalectvo študijného odboru 6317 6 obchodná akadémia.
Vypredané