Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Francúzsky jazyk Adosphére (A1-B1) Adosphére 1
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Adosphére 1

Dostupnosť: Zoradenie:
Adosphère 1 Livre de l´élevé (A1) (C. Himber, M. L. Poletti)
Adosphère 1 Livre de l´élevé (A1)
C. Himber, M. L. Poletti | Hachette International (2011)
Štruktúra: 8 modulov1 aktívna úvodná strana3 vzdelávacie lekcie:- využitie každej lekcie sa točí okolo spúšťacích dokumentov a vedie k úlohe, ktorá sa má vykonať v interakcii- široká škála dokumentov: e-maily, pozvánky, konverzácie, SMS...1 predlžovacia lekciaDvojstrana systematizácieHodnotenie 4 zručností (DELF)Efektívny úvod do interdisciplinarity (DNL) Popis: Vesmír blízky tínedžerom: aktuálne témy navrhnuté sieťou „skutočných“ tínedžerov...
Posielame do 3 pracovných dní
19,20 €*16,32 €
Adosphère 1 Cahier d´activités +CD-Rom (C. Himber, M. L. Poletti)
Adosphère 1 Cahier d´activités +CD-Rom
C. Himber, M. L. Poletti | Hachette International (2011)
Postupné sledovanie rozpisu knižky, ktorá ponúka posilňovacie aktivity, ktoré je možné vykonať samostatne. Na konci každého modulu dvojstranové formatívne hodnotenie s vyfarbovacím portfóliom a nápravnými činnosťami.Na konci knihy je „osobný spis“, ktorý umožňuje študentovi sledovať jeho produkciuVRÁTANE: CD-ROM so 100 interaktívnymi aktivitami a viacjazyčným slovníkom.
Posielame do 3 pracovných dní
13,60 €*11,56 €
Adosphère 1 Guide pédagogique (C. Himber, M. L. Poletti)
Adosphère 1 Guide pédagogique
C. Himber, M. L. Poletti | Hachette International FR jazyk
Štruktúra: Podrobná prezentácia metódy a pedagogického prístupu Využitie všetkých aktivít knižky (triedna animácia, odpovede, prepis nahrávok, doplnkové aktivity, kultúrne informácie) Fotokopírovateľné revízne a prehlbovacie listy na zvládnutie heterogenity Hodnotiace testy pre každý modul s dodatočným a opraveným ústnym porozumením) Odpovede do knihy aktivít Vzdelávaciu príručku Adosphere 1 si môžete bezplatne stiahnuť online (okrem testov a odpovedí).
Posielame do 5 pracovných dní
31,70 €*26,94 €
Adosphère 1 Livre du professeur (C. Himber, M. L. Poletti)
Adosphère 1 Livre du professeur
C. Himber, M. L. Poletti | Hachette International (2011) FR jazyk
Štruktúra: Knižka a zošit s integrovanými odpoveďami. Metodický úvod Manuál k metóde 8 kopírovateľných jazykových testov a ich odpovede. CDROM so všetkými nahrávkami triednych CD vo formáte mp3, ako aj celý študentský CDROM (aktivity a viacjazyčný lexikón).
Posielame do 5 pracovných dní
31,70 €*26,94 €
Adosphère 1 CD (2) (C. Himber, M. L. Poletti)
Adosphère 1 CD (2)
C. Himber, M. L. Poletti | Hachette International FR jazyk
Štruktúra: Všetky dialógové okná spúšťačov Aktivity Fonetika Piesne s ich inštrumentálnymi verziami Gramatické a konjugačné tabuľky Ústne pochopenie hodnotení DELF Zoznamy slov na zapamätanie (Ton Dico) Záznamy na testovanie Indexovanie skladieb je vo vnútri brožúry.
Vypredané

Školský diár Plameniaky (september 2024 – december 2025), 9,8 × 14,5 cm (C. Himber, M. L. Poletti)