Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Welcome to Our World
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Welcome to Our World

Welcome to Our World je trojstupňový predprimárny kurz americkej angličtiny. Používa tradičné detské piesne z celého sveta, aby do sveta angličtiny otvoril dvere začínajúcim mladým študentom.

všetkých 1 podkategórií
Dostupnosť: Zoradenie:
Welcome to Our World 1 Big Book
Welcome to Our World 1 Flashcards Set
Vypredané
Welcome to Our World 1 Lesson Planner with Class Audio CD and Teacher's Resource CD-ROM
Welcome to our world 1 Student's book - Učebnica
Welcome to Our World 1: Activity Book with Audio CD - Pracovný zošit