Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Opportunities Business Opportunities
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Business Opportunities

V kategórii Business Opportunities nájdete učebnice vydavateľstva Longman: Business Opportunities Student´s Book – učebnica, Business Opportunities Teacher´s Book – učiteľská kniha a Business Opportunities Workbook – pracovný zošit

Dostupnosť: Zoradenie:
Business Opportunities Student's Book (Hollett, V. - Phillips, A. + T. - Duckworth, M.)
Business Opportunities Student's Book
Hollett, V. - Phillips, A. + T. - Duckworth, M. | Oxford University Press (1994)
This title features clear presentation and practice of essential business language. It is accompanied by a video: Creating Opportunities.
Vypredané
Business Opportunities Teacher's Book (Hollett, V. - Phillips, A. + T. - Duckworth, M.)
Business Opportunities Teacher's Book
Vypredané
Business Opportunities Workbook (Hollett, V. - Phillips, A. + T. - Duckworth, M.)
Business Opportunities Workbook
Vypredané

Focus 2nd Edition Level 1 Teacher's Book with PEP Pack (Hollett, V. - Phillips, A. + T. - Duckworth, M.)