Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Macmilan Language Practice for Advanced 4 nd Edition
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Macmilan Language Practice for Advanced 4 nd Edition

Dostupnosť: Zoradenie:
Language Practice for Advanced 4th Edition: Student's Book and MPO with key Pack (Vince Michael)
Vince Michael | Macmillan EN jazyk
Language Practice for Advanced New Edition je hĺbkový a podrobný prístup k anglickej gramatike a slovnej zásobe, ktorý poskytuje jasné vysvetlenia gramatiky, množstvo cvičení a pravidelné opakovacie jednotky.   Sprievodný MPO poskytuje extra prax. Ideálne pre študentov pripravujúcich sa na prvú skúšku, možno ho použiť v triede alebo na samoštúdium. S kľúčom.
Posielame do 2-4 týždňov