Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Cambridge English PET Result
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

PET Result

Dostupnosť: Zoradenie:
PET Result iTools (Quintana, J.)
PET Result iTools
Quintana, J. | Oxford University Press
Doplnkový komponent PET Result iTools na interaktívne tabule a dataprojektor obsahuje učebnicu PET Result v digitálnej interaktívnej podobe.
Vypredané
PET Result Class CD (Quintana, J.)
PET Result Class CD
Quintana, J. | Oxford University Press (2010)
Audio CD s nahrávkami k učebnici a pracovnému zošitu PET Result.
Vypredané
PET Result Student's Book (Quintana, J.)
PET Result Student's Book
Quintana, J. | Oxford University Press (2010) EN jazyk
Učebnica PET Result Students Book je komplexná pomôcka, vynikajúca pri príprave na skúšky na úrovni B1 (Preliminry).   Učebnica je dizajnovaná na vysokej úrovni, pričom motivuje študentov k učeniu. Integrovaný slovník pomáha zvládnuť širokú slovnú zásob.
Vypredané
PET Result Student's Book + Online Workbook (Quintana, J.)
PET Result Student's Book + Online Workbook
Quintana, J. | Oxford University Press (2010) EN jazyk
Učebnica PET Result Students Book je komplexná pomôcka, vynikajúca pri príprave na skúšky na úrovni B1 (Preliminry). Doplnok Online Workbook zabezpečuje prístup do online Learning Management System-u.   Učebnica je dizajnovaná na vysokej úrovni, pričom motivuje študentov k učeniu. Integrovaný slovník pomáha zvládnuť širokú slovnú zásob.
Vypredané
PET Result Teacher's Book + DVD (Quintana, J.)
PET Result Teacher's Book + DVD
Quintana, J. | Oxford University Press (2010) EN jazyk
Metodická príručka PET Result Teacher´s Book + DVD je komplexná pomôcka, vynikajúca pri príprave na skúšky na úrovni B1 (Preliminry). Obsahuje Writing and Speaking Assessment Booklet a DVD s nahrávkami k ústnej časti skúšky.   PET Result je dizajnovaný na vysokej úrovni, pričom motivuje študentov k učeniu.
Vypredané
PET Result Work Book with Key (Quintana, J.)
PET Result Work Book with Key
Quintana, J. | Oxford University Press (2010) CS jazyk
Pracovný zošit PET Result Work Book with Key je komplexná pomôcka, vynikajúca pri príprave na skúšky na úrovni B1 (Preliminry).   PET Result je dizajnovaný na vysokej úrovni, pričom motivuje študentov k učeniu.
Vypredané
PET Result Work Book without Key (Quintana, J.)
PET Result Work Book without Key
Quintana, J. | Oxford University Press (2010) EN jazyk
Pracovný zošit PET Result Work Book w/o Key je komplexná pomôcka, vynikajúca pri príprave na skúšky na úrovni B1 (Preliminry). PET Result je dizajnovaný na vysokej úrovni, pričom motivuje študentov k učeniu.
Vypredané

insight, 2nd Edition Upper-Intermediate Student's Book with Online Practice Pack - učebnica (Quintana, J.)Súbor hudobných príkladov - pracovný zošit Noty (Quintana, J.)Our World 1-3: Flashcards, including the Sounds of English (Quintana, J.)