Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Cambridge English Cambridge English First Result
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Cambridge English First Result

Dostupnosť: Zoradenie:
Cambridge English First Result Student's Book + Online Practice (P.A. Davies; T. Falla)
Cambridge English First Result Student's Book + Online Practice
P.A. Davies; T. Falla | Oxford University Press (2014) EN jazyk
Učebnica Cambridge English First Result Student´s Book + Online Practice je vynikajúca pomôcka pri príprave na skúšky či maturitu na úrovni B2.Učebnica je inovovaná a upgrade-ovaná na nové skúšky 2015.  Učebnica obsahuje online prístup k doplnkovým cvičeniam a online prictice testom.
Posielame do 2-4 týždňov
45,70 €*38,85 €
Pridať do košíka
Získate: 1,94 b.
Cambridge English First Result Class CDs
Oxford University Press (2014) EN jazyk
Audio CD s nahrávkami k učebnici a pracovnému zošitu Cambridge English First Result.Nová verzia, inovovaný a upgrade-ovaný na prípravu na skúšky od roku 2015.
Vypredané
Cambridge English First Result Teacher's Pack (D. Baker)
Cambridge English First Result Teacher's Pack
D. Baker | Oxford University Press (2014) EN jazyk
Metodická príručka pre učiteľa Cambridge English First Result Teacher´s Pack obsahuje Unit Tests, Progress Tests a DVD s nahrávkami priebehu ústnej skúšky.
Cambridge English First Result Workbook with Key + CD
Oxford University Press (2014) EN jazyk
Pracovný zošit Cambridge English First Result Workbook with Key + CD je vynikajúca pomôcka pri príprave na skúšky či maturitu na úrovni B2.Nová verzia, inovovaný a upgrade-ovaný na prípravu na skúšky od roku 2015.  Zošit obsahuje doplnkový CD-ROM a online practice test.
Vypredané
Cambridge English First Result Workbook without Key + CD (P.A. Davies; T. Falla)
Cambridge English First Result Workbook without Key + CD
P.A. Davies; T. Falla | Oxford University Press (2014) EN jazyk
Pracovný zošit Cambridge English First Result Workbook w/o Key + CD je vynikajúca pomôcka pri príprave na skúšky či maturitu na úrovni B2.Nová verzia, inovovaný a upgrade-ovaný na prípravu na skúšky od roku 2015.  Zošit obsahuje doplnkový CD-ROM a online practice test.
Vypredané

101 príbehov a bájok pre deti (P.A. Davies; T. Falla)