Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Anglický jazyk Backpack Gold (A1-B1) Backpack Gold Level 4
Učebnice, slovníky Cudzí jazyk Základné školy Stredné školy Vysoké školy Predškoláci :)
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Backpack Gold Level 4

Dostupnosť: Zoradenie:
Backpack Gold Level 4 Active Teach (digitálny aktivačný kód) (Diane Pinkley)
Backpack Gold Level 4 Active Teach (digitálny aktivačný kód)
Diane Pinkley | Longman (2010) EN jazyk
- Interaktívny software   Siahnite po Backpack Gold, bohato ilustrovanom sedemúrovňovom komunikačnom kurze anglického jazyka, ktorý motivuje žiakov základných škôl a podporuje učiteľov. Backpack Gold je plný tém vhodných pre deti, chytľavých pesničiek a spevov, nálepiek, hier, príbehov, praktických projektov, rozsiahlych materiálov na čítanie a písanie a aktivít TPR.
159,44 €*135,51 €
Backpack Gold Level 4 Student's Book - Učebnica (Diane Pinkley)
Backpack Gold Level 4 Student's Book - Učebnica
28,02 €*23,79 €