Tovar za body Pamäťové médiá Čítačky kariet Externé
Tovar za body

Pre verných klientov sme pripravili príjemné prekvapenie

Externé

Zoradenie:
KINGSTON FCR-ML3C, USB MobileLite DUO 3C
Kompaktná ľahká čítačka microSD kariet pre moderných užívateľov. Kvalitné spracovanie, neopozeraný dizajn kovového puzdra. Duálne rozhranie - USB typu A a novší USB typu C. Podpora pamäťových kariet typu microSD / SDHC / SDXC s podporou UHS-I a akýchkoľvek rýchlostí kariet
0,10 € + 8 b.
AKASA Čítačka SMART kariet AK-CR-03BKV2
Externá čítačka elektronických kariet ID a SMART kariet pre online bankovníctvo, elektronický podpis a ďalšie aplikácie podporujúce tieto karty. Čítačkakariet Smart je ideálnou platformou na elektronické obchodovanie. So svojimikompaktnými rozmermi a podareným dizajnom vás na prvý pohľad zaručene zaujme.Čítačka je prenosná a vďaka funkcii Plug-and-play vás nebude obťažovať žiadnazbytočná inštalácia. Pripojiteľná...
0,10 € + 13 b.
CONNECT IT CI-104 card reader USB 3.0
Čítačka pamäťových kariet s vysokorýchlostným rozhraním USB 3.0. Rozhranie: USB port 1.1 a vyššíPodpora kariet: T-Flash, Micro SD / HC, Mini SD, SD / HC, MMC / RS-MMC, MS, MS DUO, MS PRO DUO, M2Farba: Čierna, Podporované operačné systémy: Microsoft Windows 98/2000/XP/Vista/7 a Mac OS 10.1.2 a vyššíKód: CI-104
0,10 € + 9 b.
RAIDSONIC ICY BOX Čítačka kariet IB-CR200-C
IB-CR200-C je prenosná čítačka kariet. Podporuje SD a microSD karty do 128 GB. Podpora pamäťových kariet: Micro SD, micro SDXC, micro SD 3,0 UHS-I SD, SDHC, SDXC, UHS-I SD 2,0, MMC, Pripoenie k PC: 1x USB Type-C , 1x USB typu A, 1x USB micro-B (USB 2.0)
0,10 € + 10 b.