Školské potreby Vrecká na prezuvky

»
BAAGL Vrecko na obuv Freestyle
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
• Vrecko na obuv. • Vrecko je z pevného umývateľného materiálu. • Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú aj nosenie vrecka na chrbte.
1,99 €*1,59 €
Vrecko na prezuvky 41x34 cm - mix 10 farieb
Vrecko z jemnej textílie na prezúvky s farebnou potlačou na prednej strane, so zarážkami na zaťahovanie na oboch stranách. Rozmer 41 x 34 cm, v ponuke v 10 farbách. Materiál: polyester. Nie je možný výber farebného prevedenia tovaru.
BAAGL Vrecko na obuv NASA modré
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
Vrecko na cvičky alebo prezuvky z pevného umývateľného materiálu. • Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
BAAGL Vrecko na obuv Futbal gól
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
• Vrecko na obuv s bagrom na prednej strane z pevného umývateľného materiálu. • Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú aj nosenie vrecka na chrbte.
11,99 €*9,57 €
BAAGL Vrecko na obuv Teraso
• Vrecko na obuv alebo iné voľnočasové aktivity.• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu.• Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
4,99 €*3,98 €
Vrecko na prezuvky s potlačou - Balerína
Vrecko sa dá uzavrieť stiahnutím šnúrok. Je možné ho nosiť na chrbte, prípadne si ho upevniť na školskú tašku. Materiál: 100 % polyester.
BAAGL Školské vrecko Rainbow Unicorn
PRESCOGROUP CS jazyk
• Vrecko na obuv alebo na iné voľnočasové aktivity.• Vrecko je vybavené karabínkou, vďaka ktorej sa dá pripevniť na aktovku.• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu a v jeho dolnej časti je umiestnená praktická kapsička na zips.• Uťahovanie pomocou pevných šnúr, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
BAAGL Vrecko na obuv Boho
BAAGL Vrecko na obuv Havaj
BAAGL Vrecko Skate Galaxia
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
• Vrecko na cvičky alebo prezuvky s logom BAAGL, ktoré v tme svieti.• Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
Vrecko na obuv Batman – SONIC BLACK
Vrecko na obuv z pevného, umývateľného materiálu. Zaťahovanie pomocou pevných šnúr, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
BAAGL Predškolské vrecko Planéty
• Vrecko na obuv či iné drobnosti na vaše voľnočasové aktivity.• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu.• Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
9,99 €*7,97 €
BAAGL Vrecko na obuv Skate Ska - PATTERN
Vrecko na prezuvky 41x34 cm - čierne
Textilné vrecko na prezúvky so zarážkami na zaťahovanie na oboch stranách. Farba: čierna. Materiál: polyester.
BAAGL Predškolské vrecko Rainbow
9,99 €*8,39 €
BAAGL Školské vrecko na obuv Planéty
• Vrecko na obuv alebo na iné voľnočasové aktivity.• Vrecko je vybavené karabínkou, vďaka ktorej sa dá pripevniť na aktovku.• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu.• Uťahovanie pomocou pevných šnúr, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
BAAGL Školské vrecko Víla
6,99 €*5,58 €
BAAGL Vrecko Unicorn Universe
• Vrecko na obuv alebo iné voľnočasové aktivity.• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu a v jeho dolnej časti je umiestnená praktická kapsička so zipsom.• Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
Vrecko na prezuvky s potlačou - Motýľ
Vrecko sa dá uzavrieť stiahnutím šnúrok. Je možné ho nosiť na chrbte, prípadne si ho upevniť na školskú tašku.   Materiál: 100 % polyester
Vrecko na prezuvky Traktor
BAAGL Školské vrecko Harry Potter Záškodnícka mapa
12,99 €*10,37 €
BAAGL Vrecko na obuv Lapač snov
6,99 €*5,87 €
Vrecko na prezuvky s potlačou - Seria 6 - Best Friends
Textilné vrecko na prezuvky s farebnou potlačou na prednej strane, so zarážkami na zaťahovanie na oboch stranách. Materiál: Polyester.     Rozmer: 40 x 32 cm.
BAAGL Predškolské vrecko Panda
9,99 €*8,39 €
BAAGL Vrecko Skate Bluelight
• Vrecko na cvičky alebo prezuvky s logom BAAGL, ktoré za tmy svieti.• Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu. • Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
BAAGL Vrecko Skate Mint
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
Vrecko na obuv v mätovej farbe s logom Baagl, ktoré v tme svieti, zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú aj nosenie vrecka na chrbte.
BAAGL Vrecko Tenisky
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
• Vrecko na cvičky alebo prezuvky. • Vrecko je vyrobené z pevného umývateľného materiálu a v jeho dolnej časti je umiestnená praktická kapsička na zips. • Zaťahovanie pomocou pevných šnúrok, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte.
Vrecko na obuv Soy Luna
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
• Vrecko na obuv z pevného umývateľného materiálu• Zaťahovanie pomocou pevných šnúr, ktoré zároveň umožňujú nosenie na chrbte
1,99 €*1,67 €
Vrecko na prezuvky 41x34 cm - olivové
Textilné vrecko na prezúvky so zarážkami na zaťahovanie na oboch stranách. Farba: olivová. Materiál: polyester.
Vrecko na prezuvky s potlačou - Seria 6 - Horse
Textilné vrecko na prezuvky s farebnou potlačou na prednej strane, so zarážkami na zaťahovanie na oboch stranách. Materiál: Polyester.         Rozmer: 40 x 32 cm.
1 2 3... 20 »

Project, 3rd Edition 1 Class Audio CDs