Školské potreby Školské dosky Školské dosky formát A5

Dostupnosť: Zoradenie:
»
Box na zošity A5 Jumbo Motýľ
Box na zošity vo formáte A5, kategória JUMBO. Chráni zošity, knihy, papiere a iné školské pomôcky pred poškodeným. Zatváranie je na gumičku.
Dosky na školské zošity A5 Ovečka Shaun
PRESCO GROUP , spol. s.r.o. CS jazyk
• Dosky na školské zošity s ovečkou Shaun - A5• Ochranné dosky na úschovu zošitov či iných dokumentov, vrátane vnútornej klopy proti vypadnutiu, zaistené gumičkouRozmer: na zošity A5
2,- €*1,68 €
Box na zošity A5 Jumbo Balerína
Box na zošity vo formáte A5, kategória JUMBO. Chráni zošity, knihy, papiere a iné školské pomôcky pred poškodením. Zatváranie je na gumičku.
Box na zošity A5 Auto modré
Box na zošity vo formáte A5. Chráni zošity, knihy, papiere a iné školské pomôcky pred poškodeným. Zatváranie je na gumičku.
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Líška
• Dosky z tvrdého kartónu na úschovu zošitov.• Lesklý lakovaný povrch ešte umocňuje atraktivitu motívu a zvyšuje ich odolnosť.• Vnútorná kapsa a predná chlopňa zabezpečená gumičkou proti vypadnutiu. • Formát A5• Rozmery: 17 x 23 x 3 cm
5,99 €*4,78 €
Box na zošity A5 Traktor
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Panda
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Dinosaurus
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Futbal
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Nebo
PRESCO GROUP, a.s. CS jazyk
Box na zošity A5 Jumbo Auto
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Nákladiak
5,99 €*5,03 €
Box na zošity A5 Jumbo Horse Love
Box na zošity formát Jumbo A5, zatváranie na gumičku. Výhodou sú 3 chlopne z tvrdeného kartónu, ktoré chránia zošity a knihy proti poškodeniu. Odolný, kvalitný materiál. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov a kníh.
BAAGL Dosky na školské zošity A5 Bager
Box na zošity A5 Jumbo OXY Go Unicorn
Box na zošity A5 Pegas
Box na zošity chráni zošity, knihy, papiere a iné školské pomôcky pred poškodením. odolný lamino materiál zatváranie na gumičku šírka chrbta 3 cm
Box na zošity A5 Space
Box na zošity, formát A5, s motívom, zatváranie zaistené gumičkou, materiál tvrdý karton.
Box na zošity A5 Farbičky
Box na zošity A5 Jumbo Kitty
Baagl dosky na školské zošity A5 Futbal Lopta
Baagl škoslké dosky pre milovníkov futbalu. Vďaka širokej zadnej časti a pevnej gumičke zostanú zošity a učebnice vášho školáka ako nové.   • Ochranné dosky na úschovu zošitov alebo iných dokumentov, vrátane vnútornej klopy proti vypadnutiu, zabezpečenej gumičkou. • Dosky majú hornú a dolnú klopu, takže z nich nikdy nič nevypadne. •...
Box na zošity A5 Jumbo Doggy
Box na zošity A5 Jumbo max - My best friend
Box na zošity/školské dosky formát Jumbo A5, zatváranie na gumičku. Výhodou sú 3 chlopne z tvrdeného kartónu, ktoré chránia zošity a knihy proti poškodeniu. Odolný, kvalitný materiál. Nevyhnutná súčasť vybavenia každého školáka na uloženie zošitov a kníh.
Box na zošity A5 Jurský Svet
Box na zošity A5 maznáčikovia
Posielame do 5 pracovných dní
Školské dosky A5 (rôzne motívy)
Daffer s.r.o.
Pozor, rôzne motívy a farebné kombinácie. Nevieme zaručiť presný výber podľa obrázku.
Posielame do 7 dní
Box na zošity A5 Jumbo max - Horse
Box na zošityA4 Jurský Svet
Box na zošity vo formáte A4. Chráni zošity, knihy, papiere a iné školské pomôcky pred poškodeným. Zatváranie je na gumičku.
Box na zošity A5 Jumbo Dinosaurus
1 2 3 6 »

Ako urobiť z rodičov superstar