Školské potreby Podložky Podložky na stôl
Školské potreby

Podložky na stôl

Podložka na stôl. Praktická podložka na stôl, ktorá chráni nábytok pred poškodením.
Dostupnosť: Zoradenie:
»
Podložka na stôl s mapou Slovenska 40x60cm
Mapa Slovenska pod zataveným transparentným obalom z PVC fólie. Postranné klopy na založenie odkazov a poznámok. Rozmery: 40 x 60 cm Značka:Karton PP Množstvo v balení:1 KS Farba:-prevedenie:s mapou Slovenskarozmery:40x60 cm
Podložka na stôl 40 x 60cm - mapa sveta
ACTIVA spol. s r.o. CS jazyk
Tuhá podložka 60 x 40 cm na pracovný stôl s mapou sveta. Na ľavej strane mapy je umiestnená priehľadná záložka na ukladanie vizitiek, odkazov atď. Chráni pracovný stôl pred poškodením a zároveň slúži ako edukačné pomôcka.
Podložka na stôl 60x40 cm Auto
Nádherná a originálna podložka na stôl s motívom. Táto podložka slúži na písaci stôl, aby ochránila nábytok proti poškodeniu. Má PVC materiál a umyvateľný povrch.   Rozmer: 60x40 cm Počet: 1 ks
Podložka na stôl 60x40 cm Kôň
Praktická podložka na písací stôl, ktorá chráni váš nábytok pred poškodením. Je umývateľná. Je z PVC materiálu.
Podložka na stôl 60x40 cm Balerína
Podložka pod myš
Praktická podložka pod myš, ktorá je v lepenej väzbe. Je to veľmi obľúbená a účelná pracovná pomôcka. Môže to byť podložka pod myš a zároveň aj poznámkový blok s možnosťou týždňového plánovania.   Formát: 210x210 mm
Podložka na stôl 60 x 40 cm - Little Cat
Protišmyková, elastická a robustná podložka na písanie s lisovanými okrajmi. Motív ležiacej mačičky rozveselí každého školáka.    Materiál: PVC - Utierateľná handričkou, nenáročná na údržbu.
Podložka na stôl 60 x 40 cm - Puppies
Protišmyková, elastická a robustná podložka na písanie s lisovanými okrajmi. Motív roztomilých šteniatok rozveselí každého školáka.    Materiál: PVC - Utierateľná handričkou, nenáročná na údržbu.
Podložka na stôl 60x40 cm Motýľ
Podložka na stôl 60 x 40 cm - Happy Cats
Protišmyková, elastická a robustná podložka na písanie s lisovanými okrajmi. Motív šťastných mačičiek rozveselí každé dieťa.    Materiál: PVC - Utierateľná handričkou, nenáročná na údržbu.
Podložka na stôl 60 x 40 cm - Believe in Magic
Protišmyková, elastická a robustná podložka na písanie s lisovanými okrajmi.   Materiál: PVC - Utierateľná handričkou, nenáročná na údržbu.
Dostupnosť: na sklade
Podložka na stôl 60x40 cm - Cutte Kitten
Podložka na stôl 60x40 cm Football
Podložka gumová Minecraft
EPEE Czech s.r.o. CS jazyk
Skvelá podložka pre váš PC stôl s grafikou z kockovej videohry Minecraft pojme klávesnicu aj myš. Až sa pustíte nabudúce do hrania, Creeper a veľa TNT vás budú sprevádzať - tak pozor, nech to nebuchne!
Podložka na stôl 60 x 40cm - Playworld
Praktická podložka na písací stôl, ktorá chráni nábytok proti poškodeniu.   Umývateľný povrch, materiál PVC.
Podložka na stôl 60x40 cm Helikoptéra
Podložka na stôl 60x40 cm Jurský svet
Podložka na stôl 60 x 40 cm - Kôň romantic
Podložka na stôl 60 x 45 cm PP Origami
Praktická podložka na písací stôl, ktorá ho chráni pred poškodení. Je umývateľná. Je vyrobená z PVC materiálu.
Podložka na stôl 60x40 cm - Panther
Protišmyková, elastická a robustná podložka na písanie s lisovanými okrajmi.    Materiál: PVC - Utierateľná handričkou, nenáročná na údržbu.
Podložka na stôl 60x40 cm Dinosaurus
Podložka na stôl 60x40 cm Jursky svet
Podložka na stôl 60x40 cm, Spider-man
Podložka na stôl - praktická súčasť stola školáka ktorá chráni nábytok proti poškodeniu. Umývateľný PVC materiál. Rozmer: 60x40 cm.
Podložka na stôl 60x40cm - Futbal
Praktická podložka na písací stôl, ktorá chráni nábytok proti poškodeniu. Umývateľný povrch, materiál PVC.
Podložka na stôl 60x45 cm PP Škola
Herná podložka Marvel logo
EPEE Czech s.r.o. (október, 2022) CS jazyk
Gumová podložka na stôl s licenčným motívom.   Rozmer: 30 x 80 cm
Herná podložka Stranger Things Arcade Logo
EPEE Czech s.r.o. (október, 2022) CS jazyk
Gumová podložka na stôl s licenčným motívom.   Rozmer: 30 x 80 cm
Herná podložka Wednesday
Merch (máj, 2024)
Herná podložka pod myš je určená všetkým fanúšikom Wednesday. Je vyrobená z neoprenu s licenčným motivom.   Rozmer 30×80 cm.
19,83 €*15,02 €
Podložka na stôl 60 x 40 cm - Be Magical