Školské potreby Obaly Obaly na dokumenty

Dostupnosť: Zoradenie:
»
Obal s patentkou PP/A4 Pastel - modrý
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Farba: pastelovo modrá.
Obal s patentkou PP/A4 Pastel - zelený
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Farba: pastelovo zelená
Obal s patentkou PP/A4 Pastel - ružový
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Farba: pastelovo ružová.
Obal s patentkou PP/A4, žltý
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného PP materiálu. Farba: sýta žltá.
Obal PP s patentkou A4, Believe in Unicorns
Obal s patentkou PP/A4, priehľadný/modrý
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: modrá.
Obal s patentkou PP/A5 Pastel - ružový
Obal na dokumenty A5 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Farba: pastelovo ružová.
Nové puzdro na dokumenty A4 - jednorožec
Albi
Máte doma množstvo zmlúv, vyúčtovaní, účteniek a podobných dokumentov? Zachovajte si v nich poriadok! Nikdy to nebolo jednoduchšie.   Dizajnové puzdrá na dokumenty využijete ako doma, tak aj v kancelárii. Puzdro má zapínie na cvok.   Veľkosť: A4
2,39 €*1,69 €
Obal PP s patentkou A4, Football 2
Obal s patentkou PP/A4, zelený
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného PP materiálu. Farba: sýta zelená.
Obal s patentkou PP/A6, priehľadný/transparentný
Obal na dokumenty A6 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: transparentná.
Obal s patentkou PP/A6, priehľadný/modrý
Obal na dokumenty A6 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: modrá.
Obal s patentkou PP/A6, priehľadný/červený
Obal na dokumenty A6 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: červená.
Obal s patentkou PP/A5 Pastel - zelený
Obal na dokumenty A5 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Farba: pastelovo zelená.
Obal s patentkou PP/A4, priehľadný/červený
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: červená.
Obal s patentkou PP/A6, priehľadný/zelený
Obal na dokumenty A6 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: zelená.
Obal PP s patentkou A5, Colorful Umbrellas
Obal s patentkou PP/A6, priehľadný/žltý
Obal na dokumenty A6 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: žltá.
Obal PP s patentkou A4, Abstract Shapes
Obal PP s patentkou A5, Believe in Unicorns
Obal PP s patentkou M&G A4, So Many Cats, mix/1ks
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v krásnych farbách s dizajnom So Many Cats. Farba: červená, tyrkysová, svetlo zelená, tmavo modrá.   Cena platí pre jeden kus, farba náhodná, nie je možnosť zvoliť si z uvedených farebných motívov.
Obal s patentkou PP/A4, modrý
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného PP materiálu. Farba: sýta modrá.
Obal s patentkou PP/A4, priehľadný/zelený
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: zelená.
Obal s patentkou PP/A3, transparentný
Obal na dokumenty A3 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty – transparentný.   Rozmery obalu: 46 x 33 cm.
Obal s patentkou PP/A5 Pastel - žltý
Obal na dokumenty A5 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Farba: pastelovo žltá.
Obal s patentkou PP/DL, priehľadný/transparentný
Obal na dokumenty DL so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: transparentná.
Zakladací obal s gumičkou PP/A4, zelená
Zakladací obal na dokumenty formátu A4 s tromi chlopňami a gumičkou. Obal je vyrobený z nepriehľadného PP materiálu.
Obal s patentkou PP/A4, červený
Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného PP materiálu. Farba: sýta červená.
Obal PP s patentkou A4, Love Fashion
Obal s patentkou PP/A5, priehľadný/zelený
Obal na dokumenty A5 so zapínaním na patentku, vyrobený z kvalitného priehľadného PP materiálu. Farba: priehľadná zelená.
1 2 3... 10 »

Mickey Mouse - Kreativní set