02 / 44 633 762
  Knihy beletria Veľké upratovanie skladov Prírodné vedy Biológia, botanika, genetika
Knihy

Biológia, botanika, genetika

Zoradenie:
Genetika (1. akosť)
Anna Trakovická, kolektív | Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre (2017) SK jazyk
Cieľom vydania tejto učebnice je poskytnúť študentom aktuálny, zrozumiteľný a vyvážený súbor poznatkov z genetiky. Text sa skladá z 12 kapitol a doplňuje ho slovensko-anglický slovník najdôležitejších pojmov používaných v genetike.
16,70 €*10,02 €
Biologie pro gymnázia (1. akosť)
Jan Jelínek; Vladimír Zicháček | Nakladatelství Olomouc s.r.o. (2013) CS jazyk
Doložka MŠMT
Aktualizované 10.vydání doplněné o nové poznatky z oblasti molekulární biologie.Souhrnné ucelené vydání středoškol. učebnic: „Biologie prokaryot, vyšších a nižších rostlin, hub“, „Biologie živočichů“, „Biologie člověka a úvod do obecné biologie“, „Vybrané kapitoly z obecné biologie“, „Praktická cvičení z biologie“.Praktická část umožňuje studentům ověřit si úroveň získaných znalostí i procvičení učiva.K porozumění textu přispívají názorné...
14,95 €*8,97 €
Biologie pro zdravotnické školy (1. akosť)
Antonín Hrůza | NCO NZO (2011) CS jazyk
Páté,přepracované a rozšířené vydání. Počet stran 216 Publikace je určena pro všechny studijní obory zdravotnických škol. Učebnice biologie na zdravotnických školách poskytuje žákům poznatky především z obecné biologie,a to na úrovni molekulární,buněčné i na úrovni organismů,ale i základní poznatky ze systému živé přírody a evoluce živých soustav.
17,95 €*10,77 €