Drogéria Domácnosť Umývanie riadu Ručné umývanie Hubky a drôtenky

Dostupnosť: Zoradenie:
»
Hubka na riad, sada 10 ks
Hubka na umývanie riadu s drôtenkou. V balení 10 ks. Rozmer hubky 7,8 x 5 x 2,3 cm.
Hubka na riad tvarovaná, sada 5 ks
Hubka špeciálne tvarovaná pre ochranu nechtov so zelenou abrazívnou vrstvou na účinné umývanie hrncov. Balenie 5 ks. Rozmer hubky 9 x 6 x 4,5 cm.
Hubka na riad Cedric profilova 5 ks
Hubky na riad Cedric   Balenie obsahuje 5 ks.
Hubka Cedric na riad 10 ks
Hubka Cedric na riad rôznej farby je vhodná na viac použití.   Má výborné absorbčné vlastnosti. Jej spodná časť očistí aj tu najodolnejšiu špinu.   Balenie obsahuje 10 ks.
Hubka na riad Cedric Twin antibakter 2 ks
Hubky na riad Cedric Twin antibakter Balenie obsahuje 2 ks.
Utierka hubková Kramix 3 ks
Hubková utierka s praktickým použitím v kuchyni. Absorbuje až 10-násobok svojej hmotnosti. Výnimočne flexibilná a nasiakavá. Možnosť prať v práčke. Pred použitím dôkladne prepláchnuť vodou. Balenie 3 ks.
Q Clean nerezová dratená hubka 2 ks
Q Clean nerezová dratená hubka  Balenie obsahuje 2 ks.
Drôtenka kombinovaná 1ks, rôzné farby
Kuchynská drôtenka s oceľovým jadrom a silónovym opletením. Praktická do kuchyne, vhodné pre čistenie hrubých nečistôt a klasické umyvanie riadu.
Dostupnosť: na sklade
Drotenka kovová značky Cedric 10ks
Kovová drôtenka napustená od výrobcu Cedric. Balenie obsahuje 10ks.   Drôtenka odstraňuje aj najviac odolnú špinu. Vhodná na kuchynský riad, hrnce, znešistený sporák a na akúkoľvek usadenú, zapečenú hrubú špinu.   Pozor, nevhodné na teflónové povrchy, možnosť poškrabania.
FRIEB Hubka na riad tvarovaná farebná 10 ks
Hubka na riad tvarovaná farebná 10 ks.   Rozmery: 4,5 x 6,5 x 8,5 cm. Značka: Cedric Množstvo v balení: bal. 10 Ks Prevedenie: hubka na riad tvarovaná s abrazívnou vrstvou
Hubka na riad veľká Spontex 5 Megamax 5 ks
Hubka s čiernou drôtenkou na účinné umývanie tanierov a hrncov. Balenie 5 ks.   Značka: Spontex Množstvo v balení: 1 BAL. Prevedenie: veľká hubka s čiernou drôtenkou
Hubky na riad s drôtenkou Soke Bingo, 10 kusov
Hubky na riad - viac kusov pre väčšiu pomoc pri umývaní a čistení. Kvalitné hubky na riad s drôtenky, vhodné pre každodenné použitie.
Hubka na riad tvarovaná 9 x 6 x 4 cm 10 kusov
Hubka na riad tvarovaná 9 x 6 x 4 cm,   10 kusov v balení.
Q Home - tvarované hubky na riad 10ks
Použitie tvarovaných hubiek Q Home je vhodné na kuchynský biely riad, čierny riad (hrnce, plechy) ale aj na sklenené riady. Výborné absorčné vlastnosti vyčistia aj povrchy kuchynského vybavenia (kuchynské spotrebiče). Špongie v balení sú rôznych farieb.   Balenie obsahuje 10ks hubiek na riad.
Q Home Hubka tvarovaná 3ks
Regulovaný názov produktu Q Home. Jej použitie je vhodné na kuchynský biely riad , čierný riad ale aj na sklenený. Jej výborné absorčné vlastnosti vyčistia aj povrchy kuchynského vybavenia (Kuchynské spotrebiče).   Balenie obsahuje 3ks. Každý kus je rôznej farby.
Drôtenka Cedric TOP 3ks nerez Spiral
Nerezová drôtenka Cedric na riad a nádoby. Neškriabe a nehrdzavie. Balenie obsahuje 3ks
Drôtenka Top Jumbo nerezová Cedric 1ks
Nerezová dôrôtenka vhodná do domácnosti. Nadštandartná veľkosť, váha 40g. Drôtenka je vhodná do domácnosti na riad a nádoby. Nehrdzavie a neškrabe povrchy. Balenie obsahuje 1 kus.
LORET Drôtenka na riad kovová 1ks
Jednoduchá kovová drôtenka LORET vhodná na riad, hrnce a plechy. Balenie obsahuje 1ks
Q Home ECO hubky na riad 2 ks
Ekologická hubka na riad je ideálna na umývanie riadu a čistenie škvŕn v kuchyni, bez použitia čistiacich prostriedkov. Čistiaca časť je vyrobená z agáve, tvrdá časť po namočení zmäkne a jednoducho odstráni spálené zvyšky alebo inú tvrdú špinu.
Twin špongia antibakteriálna 2 ks
Špongia Twin Antibakteriálna  Odolná a pohodlná na používanie. Drapľavá časť z netkanej textílie pomáha odstrániť silné nečistoty. Absorpčná vrstva napomáha k úspore čistiacich prostriedkov. Balenie obsahuje 2 špongie. Rozmer: 10 x 5/8 x 2,3cm
CLEANEX Špongia na riad MAXI 5ks
Špongie na riad s rôznymi špecifickými vlastnosťami ako antibakteriálnosť, špeciálna tvarovanosť. Vhodná pre domácnosti, školské a iné jedálne alebo reštaurácie. Dostupné v rôznych veľkostiach medzi radmi.
Vypredané
CLEANEX Špongia tvarovaná 5ks (9x7x4,5 cm)
CLEANEX Špongia tvarovaná TEFLON 2ks
ECOLAB Polifix huba veľká biela/zelená
ECOLAB Polifix huba veľká biela/zelená. Univerzálna špongia do domácnosti.
Hubka na riad 10ks
Hubka na umývanie riadu s drôtenkou. V balení 10 ks.   Balenie: 10 ks Značka: Bez značky Prevedenie: hubka na riad s drôtenkou
Hubka na riad Scotch-Brite COMFORT
Tvarovaná hubka na silné znečistenie efektívne odstraňuje nečistoty a chráni vaše nechty. V balení 2 ks. S abrazívnou vrstvou.   Značka: 3M Množstvo v balení: 1 BAL. Prevedenie: hubka tvarovaná