Produkty zo série: Balerína

Dostupnosť: Zoradenie:
Peračník jednokomorový (naplnený) - Balerína
Jednokomorový peračník plný, zapínanie na zips s ozdobným jazdcom. Vo vnútri sú dve prídavné chlopne.   Peračník má dekoratívnu potlač nielen na vonkajšej strane, ale aj na vybraných prvkoch výbavy.   Obsah peračníka: 10 ks pasteliek, 7 ks fixiek, 15 cm pravítko, pero, ceruzka, strúhadlo, guma.   Peračník navyše obsahuje násobilku a plán hodiny.   Rozmery: 20 x 13...
Púzdro na písacie potreby - Balerína
Jednokomorový peračník na zips s ozdobným príveskom.   Rozmery: 7 x 21 cm.Hmotnosť: 60 g.
Zakladač s rukoväťou - Balerína
Zakladač z tvrdého, laminovaného kartónu s pohodlnou rukoväťou. Ideálne na ukladanie väčšieho množstva umeleckých diel a dokumentov.
Vrecko na prezúvky - Balerína
Vrecko na prezúvky ideálne na školský tréning, na plaváreň.   - má dvojité bočné šnúrky, ktoré vám umožnia nosiť tašku v rukách, na ramene alebo na chrbte. - na zadnej strane je miesto na zadanie osobných údajov vášho dieťaťa   Rozmery: 41 x 35 cm.Hmotnosť: 45 g.
Detská peňaženka - Balerína
Starostlivo vyrobená peňaženka so zapínaním na suchý zips.   Vo vnútri je vrecko na mince so zipsom, jedna priehradka na bankovky a ďalšie priehradky.
Fľaša na pitie 330 ml - Balerína
Priehľadná fľaša na vodu s potlačou.   Má vysúvací náustok a šikovný tvar ideálny do detskej ruky.   Fľaša je vyrobená z bezpečného a pádom odolného materiálu, bez BPA.   Objem: 330 ml.
Školský batoh - Balerína
Dvojkomorový školský batoh s priestranným predným vreckom. Na bokoch sú dve bočné vrecká zakončené sieťovinou.   Batoh má mäkké polstrované ramenné popruhy, ergonomický chrbát, reflexné pásky, vystuženú rukoväť a spevnené dno.   Rozmery: 38 x 28 x 18 cm.Hmotnosť: 600 g.
Zakladač A4 s gumičkou - Balerína
Zakladač formátu A4 uzavretý gumičkou a vnútornými chlopňami, ktoré chránia obsah pred vypadnutím.
Zakladač s rukoväťou - Balerína