Produkty zo série: Albi skladacie púzro na okuliare

Dostupnosť: Zoradenie:
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - ARABESKY
Albi
Nosíte okuliare? Či už na diaľku, na čítanie, alebo slnečné, puzdro na okuliare sa hodí na každú chvíľu. Čo ale s ním, keď je zrovna prázdne? Aby vám v kabelke nezaberalo príliš miesta, jednoducho ho zložte do placky. Keď ho budete zasa potrebovať, jednoducho ho rozložíte a okuliare bezpečne uschováte.
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - HORTENZIA
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - IBIŠTEK
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - LEŇOCHOD
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - MAČKA
Albi
Nosíte okuliare? Či už na diaľku, na čítanie, alebo slnečné, puzdro na okuliare sa hodí na každú chvíľu.   Čo ale s ním, keď je zrovna prázdne? Aby vám v kabelke nezaberalo príliš miesta, jednoducho ho zložte do placky. Keď ho budete zasa potrebovať, jednoducho ho rozložíte a okuliare bezpečne uschováte.
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - MANDALA
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - NEUTRAL
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - REBEL
ALBI Skladacie puzdro na okuliare - RYBÁRIK