Knihy beletria Beletria Ostatné romány, poviedky a novely

Sladké zabudnutie

od Jamie McGuireová z vydavateľstva Fortuna Libri SK, s.r.o. august, 2015 SK jazyk

Sladké zabudnutie

Autor: Jamie McGuireová
Vydavateľstvo: Fortuna Libri SK, s.r.o.
Rok vydania: august, 2015
Typ tovaru: Pevná väzba bez prebalu, lesklá
Rozmery: 140,0x210,0x0,0 mm
Edícia: Fortuna Litera
Žáner: Romány
Formát: A5
ISBN: 978-80-8142-477-9

Viac o knihe Sladké zabudnutie (Jamie McGuireová)

Nadmieru samostatná Camille „Cami“ Camlinová sa s radosťou vzdala detstva skôr, než sa stihlo skončiť. Pracovala ešte predtým, ako dostala vodičský preukaz, a po prvom ročníku na vysokej sa presťahovala do vlastného bytu. Cami, barmanke v bare Red Door, neostáva okrem práce a školy čas na nič až dovtedy, kým po roku nemá prvý voľný víkend.Trenton Maddox, kráľ Východnej univerzity, chodil so spolužiačkami ešte predtým, ako skončil strednú. Chlapci ním chceli byť, dievčatá ho chceli skrotiť, no po tragickej nehode sa jeho život obrátil hore nohami. Odišiel zo školy, aby sa zbavil mučivej viny. Býva u svojho otca vdovca a pracuje na plný úväzok v miestnom tetovacom štúdiu. Keď si už myslí, že jeho život sa vracia do normálnych koľají, všimne si Cami, ktorá sama sedí za stolom v bare Red Door.Cami má troch bratov, preto verí, že priateľstvo s Trentom dokáže udržať v čisto platonickej rovine. Keď sa však Maddox zamiluje, miluje naplno – napriek tomu, že vinou Cami sa jeho ťažko skúšaná rodina môže rozpadnúť.

Odvaha k ľudskosti

Sladké zabudnutie (Jamie McGuireová)